• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/DuaKutuphanesi
  • https://www.twitter.com/DuaKutuphanesi
Kelime-i Şehadet
Takvim
Hediyelik Dualar
Kur'an-ı Kerim
Evliyalar Ansiklopedisi
Büyük Şafii Fıkhı
 Büyük Şafii Fıkhı
Hayatu's Sahabe

Dua İstiyorum


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Ayşe (18/01/2019 01:50)
Konu : ŞİFA
Mesaj : Oğlumun ciddi ve tedavisi olmayan bir hastalığı var Allah rızası için dualar istiyorum
"Cenabı Allah cc şifasını versin inşallah"
Editör Notu
Pınar (04/08/2018 05:57)
Konu : Bir dua
Mesaj : Ortamlarda eşimle ve çocuklarımla saygı ve kabul gören , itibarlı biri olabilmem için ve rızkımızın açılması için dua/ dualar istiyorum.
Allah razı olsun.
"Yâ Mukaddim:Kendi iradesi ile bazı şeyleri bazısı üzerine tercih eden.Kudreti ile istediğini öne alan,mahlukatın bir kısmını diğerinin önüne geçiren. Her gün(184) ” Yâ Mukaddim celle celalühü” İsmi şerifin okumayı vird haline getiren kimseler,insanlar tarafından sevilir ve sayılır.Okuyan kimsenin rütbesi ve mevkisi artar."
Editör Notu
eda (26/06/2018 13:06)
Konu : ödemelerim
Mesaj : selamun aleyküm,kendi işimi yapıyorum,ve işlerimde oldukça zor durumdayım,ödemelerimi yapamıyorum,elim kolum işe gitmiyor çalışamıyorum,sürekli ödemelerimi düşünüp işime adapte olamıyorum,herkese mahcup olmaktan çok korkuyorum,duanızı istiyorum.Dualarınıza beni katarsanız çok sevinirim
Muhsin Demirtaş (18/02/2017 14:02)
Konu : Sığınma Duası
Mesaj : Şeytanın şerrinden, belânın şiddetinden, şekavetin çukuruna düşmekten, kötü kazaya uğramaktan ve düşmanların zararından Allah’a sığınmak için dua istiyorum
"“İblis’in, köpeğin hortumu gibi bir hortumu vardır. Onu Ademoğlunun kalbine sokar ve durmadan şehvetleri, lezzetleri hatırlatır ve Rabbi hakkında şüpheye düşürmek gayretiyle vesvese verir. Kul: اَعُوذُ بِاللّٰهِ السَّمِيعِ الْعَلِيمِ مِنَ الشَّيْطَانِ الرَّجِيمِ. وَاَعُوذُ بِاللّٰهِ اَنْ يَحْضُرُونِ اِنَّ اللّٰهَ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمِ deyince şeytan kalbinden hortumunu çeker.” (Ali el-Müttaki, I, 251/266)"
Dua Kütüphanesi
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam75
Toplam Ziyaret113019
Editörün Seçtikleri
Kütübü Sitte
Dua İstiyorum