• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/DuaKutuphanesi
  • https://www.twitter.com/DuaKutuphanesi
Kelime-i Şehadet
Takvim
Hediyelik Dualar
Kur'an-ı Kerim
Evliyalar Ansiklopedisi
Büyük Şafii Fıkhı
 Büyük Şafii Fıkhı
Hayatu's Sahabe

İstiğfar Duasıاَللّٰهُمَّ أَنْتَ رَبّ۪ى لَا اِلَهَ اِلَّا اَنْتَ خَلَقْتَن۪ى وَاَنَا عَبْدُكَ، وَاَنَا عَلَى عَهْدِكَ وَوَعْدِكَ مَا اسْتَطَعْتُ اَعُوذُ بِكَ مِنْ شَرِّ مَا صَنَعْتُ اَبُوءُ لَكَ بِنِعْمَتِكَ عَلَىَّ وَاَبُوءُ بِذَنْب۪ى فَاغْفِرْ ل۪ى فَاِنَّهُ لَا يَغْفِرُ الذُّنُوبَ اِلَّا اَنْتَ

«Allâhümme ente Rabbî lâ ilâhe illâ ente halaktenî ve ene ‘abduke ve ene ‘alâ ahdike ve vadike ma’stetat eûzü bike min şerri mâ sana‘t ebûü leke bini‘metike aleyye ve ebûü bizenbî fağfirlî feinnehu lâ yağfiru’z-zünûbe illâ ent»

"Allahım! Sen benim Rabbim’sin! Senden başka hiçbir ilâh yoktur. Beni sen yarattın. Ben senin kulunum; gücümün yettiği kadarıyla sana (kâlû belâda) verdiğim sözün ve vaadin üzere bulunuyorum. Yaptığım fenalıkların şerrinden sana sığınırım. Üzerimde olan nimetlerini itiraf ederim, günahımı da itiraf ederim. Beni bağışla; çünkü senden başka hiçbir kimse günahları bağışlayamaz."

(Buhârî, Edebü’l-Müfred)

YASAL UYARI: 
Muhsin Demirtaş™ Kullanıcı Adı Resmi ve Ticari Markadır. Her Hakkı Yasal Olarak Saklıdır. © Copyright 2016 
İş Bu Nedenle Sitemizde Yayınlanan Bu Yazının / Haberin / İçeriğin Tüm Hakları Muhsin Demirtaş’a Aittir. Kaynak Gösterilse Dahi Bu Yazının / Haberin / İçeriğinin Tamamı İzin Alınmadan Kesinlikle Kullanılamaz Ancak Alıntılanan Bu Yazının / Haberin / İçeriğin Bir Bölümü Alıntılanan Yazıya Aktif Link Verilerek Kullanılabilir. İzinsiz Kullanıldığında Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 5846 Maddesi Gereğince, Kullananlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanır.
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam75
Toplam Ziyaret113019
Editörün Seçtikleri
Kütübü Sitte
Dua İstiyorum