• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/DuaKutuphanesi
  • https://plus.google.com/102328160961844257534/posts
  • https://www.twitter.com/DuaKutuphanesi
Kelime-i Şehadet
Takvim
Hediyelik Dualar
Kur'an-ı Kerim
Evliyalar Ansiklopedisi
Büyük Şafii Fıkhı
 Büyük Şafii Fıkhı
Hayatu's Sahabe

Alıntı Yapanlar İçin Duyuru

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Dua Kütüphanesi olarak yayın amacımız,  İnternet batağının içerisinde yayınlarımızın insânlara doğru bir şekilde ulaşması için -elimizden geldiğince- hizmet etmektir. Sitemizin hiçbir dünyevî menfaati ve beklentisi yoktur. 

Sitemizin bir özelliği, tüm yayınlananlar özgün eserler olup, yazarların el emeği, alın teri ve göz nurudur. Emeği geçenlerden Allâh râzı olsun. Yayınlanan çalışmalarımız, Ümmet-i Muhammed’e vakfiyedir. Her yerde yayınlanabilir. Ancak yazının hangi siteden alınıp, yazarının kim olduğunun belirtilmesi gerekmektedir. Bu şart, sitemizin footer (alt) kısmında yayına başladığımız ilk günden beri yer almaktadır. 

Son zamanlarda bazı sitelerde, sitemizden (ç)alınmış yazılar yayınlanmaktadır. Bunları Allâh rızâsı için yaptığını düşünen kişi veya kişilere uyarımız, Allâh’ın rızâsı için yapacakları işleri dürüst olarak yapmalarıdır. Kulların haklarının ve sunulan şartların çiğnenmesi İslâm’ın yasakladığı işlerdendir.

Bu sebeble kütüphanemizden alıntı yaparak kaynak ve yazar ismi vermeyenlerin kaynak ve yazar ismi vererek yayınlamalarını talep ediyoruz. Başka bir şekilde yayınlanmasına rızâmız yoktur.

Rabbimiz bizleri râzı olacağı işlerden ayırmasın. Allâhumme Âmîn.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam73
Toplam Ziyaret97060
Editörün Seçtikleri
Kütübü Sitte
Dua İstiyorum